Pořád se všichni těšíme z toho, že náš večerníček Bílá paní na hlídání patří mezi dnešními dětmi k těm vůbec nejpopulárnějším. Nemáte ale tušení, jak je ta ženská záludná a škodolibá. Od samého začátku nám dělá samé naschvály – schovává materiály, maže natočené záznamy, začarovává techniku při interních i veřejných projekcích.

Když teď po letech konečně vyšel druhý díl jejích komiksových příběhů, zaúřadovala v tiskárně způsobem sobě vlastním. Některá citoslovce, která ke komiksu neodmyslitelně patří, prostě začarovala. Takže zatímco se kluci ve vlaku smějí, nad jejich hlavami nenajedete HA HA HA, ale TRRRRRH! Když bezhlavému rytíři při turnaji upadne hlava a skáče po dlažbě zámku, místo PRÁSK a BŘINK, to dělá TRRRRH! Když jedou kluci s tatínkem na hory, jejich auto místo VRUUUM dělá ve sněhu – to byste neuhodli – TRRRRH!

Tyhle šotky najdete v knížce fakt jen na pár místech, takže se nezdráhejte se pro ni zastavit v knihkupectví nebo u mě. Ať je z toho zase bestseller! Knížka je jinak opravdu krásná a povedená.

A až se bude dělat dotisk a tohle všechno se opraví, vy budete těmi, kdo bude mít doma vzácnou raritní knihu, do které nadpřirozeně zasáhla sama hlavní aktérka. Kromě toho si můžete být skoro jistí, že na tom případném dotisku se svými kouzly podepíše zase, i když nejspíš úplně jinak.