Vytvořil jsem si vlastní virtuální galerii WORDLESS CARTOONS s obrázky, které nikde jinde neuvidíte. A pořád tam přidávám nové. Zatím to dělám úplně zadarmo, ale dlouhodobě bych to udržet nedokázal. Proto vybírám vstupné. Vlastně jde o předplatné, které se každý první den v měsíci automaticky obnovuje, dokud to sami nezastavíte.

Jenže za své peníze dostanete nejen volný vstup do galerie, ale i spoustu dalších neuvěřitelných výhod a odměn, které vám v žádné klasické galerii nedají. Vždy jen podle výše vašeho měsíčního příspěvku, jak si jej sami stanovíte. Tak se na to pojďme podívat:

€ 3

Za 3 eura vás pustím do své galerie, kdykoliv budete chtít. Můžete si prohlížet všechny obrázky a čekat na každý další, které exkluzivně pro vás kreslím a průběžně je přidávám. Jste mým váženým a vítaným hostem.

€ 5

Jako bonus k volnému vstupu do galerie dostanete každý měsíc jeden obrázek ve vysokém rozlišení. Můžete si je doma klidně vytisknout a kochat se, co hrdlo ráčí. Navíc pro vás každý měsíc vyberu jeden obrázek, u kterého vám detailně ukážu, jak vznikal.

€ 10

Tohle už je pěkný ranec peněz. Za něj vám dám všechny kresby ve velkém rozlišení. Navíc vás pustím až do kuchyně. Ukážu vám, jak vtipy vznikají, kde hledám inspiraci, jak je kreslím. A ještě mi můžete nabízet témata. Pracujete jako doktor a rádi byste vtip z lékařského prostředí? Rádi jezdíte na kole a chtěli byste vtip cyklistický? Vaše babička ráda plete a chtěli byste ji potěšit hezkým “pletacím” obrázkem? Nic není problém, protože vy si to můžete dovolit!

€ 20

Všechny výše vyjmenované výhody jsou pro vás samozřejmostí. Po půl roce vašich pravidelných příspěvků ode mě navíc dostanete dárek, jaký nikdo jiný nemá: Nakreslím vám váš portrét v mém stylu. Asi tak jako když se v Simpsonových objeví nějaká celebrita. Obrázek pak můžete využít třeba jako avatar na sociálních sítích nebo si ho vytisknout a pověsit na stěnu v kanceláři. Kolegové budou zírat!

€ 50

Namlsal jsem vás nakreslením vašeho vlastního portrétu v předchozí odměně? Tak vy dostanete něco ještě mnohem lepšího! V dalším vtipu, který na WORDLESS CARTOONS nakreslím, budete vystupovat právě vy! Ano, stanete se hrdinou, aktérem nějaké humorné situace. Sice neovlivníte, v jakém vtipu a v jaké souvislosti se objevíte, ale to bude právě to dobrodružství. Projeďte si celou galerii a zasněte se, že třeba zrovna tahle postavička byste mohl/a být vy. A pak přestaňte snít. Přesně tohle pro vás mile rád udělám.

€ 100

Nakonec tu mám něco zajímavého pro vaši firmu. Pokud se rozhodnete podporovat provoz mojí galerie, domluvíme se a nakreslím vám každý rok jeden exkluzivní obrázek podle vašeho zadání. Může to být kresba na firemní novoročenku, nástěnný kalendář, ilustrace do výroční zprávy nebo klidně i nějaký inzerát. Je jen na vás, co si budete přát.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, vyberte si a vstupte. Jste srdečně vítáni.