Plzeň byla vloni evropským městem kultury a mimořádně kulturně vypadají už půl roku i plzeňské tramvaje, trolejbusy a autobusy. Jsou totiž pokreslené mými obrázky. Kampaň “Cestovat hromadně se vyplatí” jsme podpořili i pěti vtipnými animovanými filmečky. A obrázky můžete nosit dokonce i na tričku, skládat si z nich puzzle a dětem můžete do speciálního boxu balit svačinu.

Puzzle_kalendar

Aby toho nebylo málo, nakreslil jsem jednomu z mých nejmilejších klientů i pexeso, tedy 32 obrázků nejrůznějších vozů, kterými se v Plzni jezdívalo i dodnes jezdí.

Pexeso2

A to pořád není všechno. Kromě toho, že jsem pro dopravní podnik nakreslil i letošní novoročenku, připravili jsme spolu s marketingovým týmem plzeňského dopravce i sešit s deseti komiksovými příběhy a omalovánkami. To už je pořádná pracovní zakázka!

Komiks

P.S.
Pro všechny, kterým by se snad mohlo zdát, že mi takové hezké zakázky spadly z nebe, musím napsat, že s PMDP a.s. spolupracujeme s kratšími či delšími přestávkami už deset let. Během té dlouhé doby si v dopravním podniku mohli nesčíslněkrát ověřit, jestli se spolupráce vyplatí, jestli dodržuji smlouvy a termíny, umím naslouchat přání klienta i kreativně plnit zadání, zkrátka jestli se na mě můžou stoprocentně spolehnout. Jsem opravdu rád, že jsem očekávání tak významného klienta nikdy nezklamal a můžu se těšit na další úžasnou spolupráci.

Trika

Pexeso

Box_lahev

Komiks3

Komiks4

Komiks5