Založil jsem virtuální galerii mých vtipů WORDLESS CARTOONS na Patreonu a každý, kdo chce úsměv na tváři a klid v duši, si může zaplatit permanentku a chodit se tam kochat stále přibývajícími nápady a kreacemi, kdykoliv se mu zachce. Naštěstí se v mé galerii nemusí udržovat rozestupy, nemusíte mít nic na obličeji ani se u vstupu koupat v dezinfekci. 

Co je tedy třeba, abyste udělali?

Chcete-li mě a moji tvorbu podpořit (a získat za to lákavou odměnu), vyberte si výši vašeho měsíčního příspěvku (a co za něj dostanete). Po kliknutí vás Patreon vyzve, abyste se přihlásili. Můžete tak učinit přes váš účet na Facebooku nebo Googlu anebo vyplnit jméno, e-mail a heslo přímo na přihlašovací stránce. Platební transakci pak provedete velmi jednoduše buď kartou nebo přes PayPal. Odejde tak vaše první platba a systém pak bude automaticky posílat stejnou částku vždy první den v měsíci. Dokud to jednoduše zase sami nezastavíte.

A co se stane potom? Pak už se jen kocháte vtipy, které už v galerii visí, a každým dalším, který tam pak nově pověsím. Podle výše vašeho pravidelného příspěvku pak můžete čerpat i spoustu dalších zajímavých výhod a bonusů. Můžete si vtipy ve vysokém rozlišení tisknout. Uvidíte, jak vtipy vznikají, kde hledám inspiraci. Dostanete výroční knížku zdarma. Můžete sami přispívat svými náměty. Dokonce se můžete stát hlavním hrdinou některého z vtipů. A podpořit WORDLESS CARTOONS můžete i jménem své firmy.

Děkuji vám za to, že svým příspěvkem podpoříte moji svobodnou tvorbu, a že si dopřejete nejen dobrý pocit, ale i více radosti a úsměvů.