Newslettery prý hýbou světem. Je spousta lidí, kteří se psaním a distribucí newsletterů s nejrůznějšími tématy úspěšně živí, a existuje u nás i jeden člověk, který o newsletterech vydává vlastní newsletter. 

Tím nadšencem je Martin Kavka. Martin odebírá i moje e-mailové novinky, které posílám přátelům a příznivcům dvakrát do měsíce možná už deset let. Teď ho tedy napadlo o mně taky napsat, což neznamená zmínku na pár řádek, jak jsem se původně domníval, ale velkorysé povídání na čtyři strany. Mluvím tam o kreslených vtipech a jejich tvůrcích i o svém dobrodružném projektu WORDLESS CARTOONS. A samozřejmě i o tom, jak a proč posílám svoje newslettery a jaké newslettery naopak nadšeně odebírám sám. 

Kdyby to nebylo o mně, napsal bych, že je to fakt zajímavé čtení.

Ale možná to přece jen napsat můžu. Do Martinova nejnovějšího vydání e-mailového měsíčníku Newslettery.cz se totiž vešly i jeho skvělé postřehy o psaní a spousta žhavých novinek ze světa tohoto prý dynamicky se rozvíjejícího se byznysu. 

Asi vám můžu s klidným svědomím slíbit, že moje e-mailové novinky se nikdy byznysem nestanou. Osobní zprávy o tom, co zrovna dělám, čím žiju a čím se právě bavím, si můžete bez obav a samozřejmě zcela zdarma přihlásit tady. No, vlastně to není tak docela zdarma. Ještě vám za to pošlu e-book se svými 12 pohádkami…

A jestli vás téma newsletterů zaujalo, přihlaste se i k odběru Martinových novinek. Mimochodem – neznáte-li Martina Kavku, určitě musíte znát jeho slavný projekt Čeština 2.0 a knížku Hacknutá čeština. Jeho báječná žena Alice se zase stará o rodinnou značku 4 Kavky a i ona už má za sebou jeden knižní bestseller.