Po letech jsem se vrátil ke spolupráci s firmou Albi, kterou nejspíš všichni znáte. Tentokrát jsme však od humorných svatebních a jiných blahopřání pokročili k něčemu sofistikovanějšímu – hrám pro děti. Skvělou hru Párty Alias Junior, pro kterou jsem nakreslil rovných 200 obrázků, vypustila firma do světa v říjnu. Teď přišla na trh originální Hra do auta.

Znáte to. Při jízdě autem se občas děti nudí. Proto v Albi vymysleli tuhle pozoruhodnou hru pro děti od čtyř do deseti let. V rámci soutěže tam na ně čekají stovky jednodušších i zapeklitějších otázek, hádanek a úkolů. Za správné odpovědi jsou body a vyhrává ten, komu se šipka na tachometru protočí až do stodvacítky.

Pro Hru do auta jsem nakreslil titulní ilustraci a vymyslel maskota Airbaga. Kromě toho jsem si ale zkusil i profesi automobilového designera a vytvořil podobu volantu, na kterém se celá soutěž hraje.

Aby vám hra správně fungovala, potřebujete k ní ještě elektronickou tužku (tu si musíte koupit zvlášť). Tužka sama zadává úkoly i prozrazuje správné odpovědi. A kromě toho vám zahraje třeba i nějakou písničku. Elektronickou tužku navíc můžete využít na spoustu dalších skvělých her a knížek v rámci edice Kouzelné čtení.

Hru do auta i elektronickou tužku seženete přímo v e-shopu Albi nebo – budete-li chtít – třeba i u mě.

A tady je pár fotek, abyste se namlsali ;-)

Volant_2

Volant_3

Volant_4