Pro_firmy 

Máte jasnou vizi? Víte, co chcete? A můj smysl pro humor, texty a originální kresba jsou vám blízké?

Napište mi. Těším se na spolupráci.

Anebo hledáte originální ztvárnění svých nápadů, ale zatím nemáte nic na papíře? Nebo si potřebujete o svém záměru popovídat a připravit zadání pro další kreativní zpracování?

Napište mi taky ;-) Určitě něco vymyslíme!

 

Knižním ilustracím, kreslenému humoru, komiksu i propagaci se věnuji už více než 20 let. Jsem kreativní i důsledný. Při své práci využívám svůj výtvarný, grafický i literární talent. Svým klientům pomáhám najít originální tvář projektů a srozumitelně je prezentovat. Rád pomohu také vám, ať už potřebujete komunikovat se zaměstnanci nebo vašimi současnými či potenciálními klienty.

Můžete počítat s originálním, lehce humorným a pozitivním ztvárněním. Můj výtvarný styl je snadno identifikovatelný, proto skvěle podtrhne vaši komplexní kampaň. Tvořím na zakázku a rád s vámi budu spolupracovat od prvotního nápadu po finální realizaci. Samozřejmostí jsou pro mě profesionální výstupy včetně realizací na klíč či vektorové grafiky.

Píšu pohádky, povídky a scénáře. Kreativním způsobem dokážu ztvárnit i vaše velmi racionální zadání.

Umím pro vás originálně ztvárnit i to úplně nejdůležitější – vaše logo. Ať už jde o logo vaší společnosti, projektu, výročí nebo nové služby.

Pro_firmy_moje_loga

V každé firmě je občas potřeba přijít s něčím originálním, aby zaměstnanci neupadli do stereotypu. Jindy je zase vhodné vyrukovat s komplexní kampaní složenou z celé řady propagačních materiálů spojených jednotným a snadno identifikovatelným stylem. S obojím vám umím pomoci!

Preferuji dlouhodobou spolupráci. Vážím si svých klientů a věřím, že v rámci dlouhodobé spolupráce vznikají ty nejlepší výstupy.

Pro_firmy_loga

Vhrsti vytvořil pro náš projekt velmi hezké ilustrace – plakáty k tématu náhradní rodinné péče s důrazem na pěstounskou péči na přechodnou dobu. Jeho ilustrace jsou zdařilým zachycením života pěstounské rodiny. Výstava plakátů se konala na terminálu hromadné dopravy v Hradci Králové. A ve stejném období byl promítán propagační spot na toto téma v autobusech MHD v Hradci Králové. Skvěle zpracované ilustrace oslovily veřejnost a vzbudily zájem o téma pěstounské rodiny.“
Ing. Alena Brožková, Ph.D. — projektová manažerka projektu

Vhrsti je opravdový profesionál, jeho jedinečný projev nás naprosto okouzlil, přístup k práci na plné čáře profesionální, kreativní, pozitivní, vstřícný. Spolupracujeme společně na tvorbě plakátů, log, ilustrací, pexes, omalovánek apod. Vytvořil grafiku našich CD a ilustrace našich knih i celou edici Pohádek do kapsy a mnoho dalších věcí. Veškeré produkty, které jsme s Vhrstim vytvořili, se báječně prodávají. Spolupráci s tímto profesionálem jen a jen doporučuji!

Lucie Kaslová, manažerka / produkční