Nemovitostí na prodej je dneska mnohem méně než (často) zoufalých zájemců o nové bydlení. To má za následek nejen nehorázné šponování cen do astronomických výšin, ale hlavně nefér výhodné postavení prodávajících vůči kupujícím. Kde vězí příčiny? Jaké jsou důsledky? Co s tím dělají aktuální nabídky bank?

Ne, na nic z toho vám neodpovím. Přes noc se ze mě expert na reality opravdu nestal. Ale mám nového klienta, který o tom ví úplně všechno – jednoho z nejznámějších a nejúspěšnějších realitních makléřů v Česku Michala Součka. 

Michal se rozhodl, že kromě svých dosavadních aktivit bude posílat zájemcům měsíční newslettery se spoustou zajímavých informací ze světa realit (a ani jednou komerční nabídkou). Hlavní téma dubnového newsletteru je právě “sellers market”, tedy stav na trhu, který poněkud nemotorně popisuji v úvodu. A kromě toho i pár dalších pozoruhodných novinek a perliček. 

Michal mě požádal, abych mu na hlavní téma vždycky vymyslel kreslený vtip. Kresbu pak vetkne hned do úvodu newsletteru.

Já mám strašně rád zakázky na kreslené vtipy. Je to pro mě důkaz toho, že snad tenhle žánr úplně nevyhyne (o což se mimochodem mocně snažím i jedním ze svých stěžejních projektů).

Nalákal jsem vás na Michalovy novinky? Svůj zájem o jejich zasílání můžete jednoduše projevit zde.