My, svobodomyslní lidé, těžce neseme všechny proticovidové omezení a zákazy. Obzvlášť, musí-li člověk přemýšlet, zda je nebezpečnější covid nebo vládní nařízení. Ať chceme nebo nechceme, stejně se musíme systému přizpůsobit. Pokud tedy nechceme demonstrovat s pitomci proti rouškám, očkování a Billu Gatesovi…

I při kreslení vtipů se rozhoduju, čemu se chci přizpůsobit a jakými cestičkami půjdu. Ačkoliv dlouhodobě patří k tomu nejpopulárnějšímu z mojí tvorby a kdejaká redakce tištěného či elektronického magazínu by si jimi zvedla popularitu, dávám je zhusta na internet a sociální sítě úplně zadarmo.

A pak jsou tu ještě WORDLESS CARTOONS – zatím veskrze originální způsob, jak si kreslením vtipů vydělat na živobytí. Ale časem budou podobné projekty přibývat, uvidíte. 

Je to projekt, který mi onu zmiňovanou svobodu může přinést. Bude-li předplatitelů přibývat, umožní mi to si kreslením vtipů opravdu vydělávat. Bez jakýchkoli omezení. Bez zásahu redakce. Bez cenzury. Protože ono médium, které by vám moje obrázky milostivě zprostředkovávalo, tady už není. Jsme jenom vy a já. To vy svými příspěvky rozhodujete o tom, jestli za to moje obrázky stojí nebo ne. 

Zkuste to. Přihlaste se k WORDLESS CARTOONS, projeďte si celou, dnes už docela rozsáhlou galerii mých bezeslovných kreslených vtipů, a rozhodněte se, jestli si budete WORDLESS CARTOONS předplácet i nadále. Odměny, které vám za to nabízím, jsou – neskromně přiznávám – nevšední. Zvu vás do světa mých obrázků, které vám vykouzlí úsměv na tváři a zvednou vám náladu

Zeptejte se těch, co to už udělali před vámi. ;-)