Noste roušky

Vy všichni, co tak horujete za nošení roušek, teď se ukažte: Co má ten chudák asi jako dělat?

Otevři celý článek

Dnes v Jablonci nad Nisou

Po vypuknutí koronavirové hysterie, kdy jsem nemohl jezdit na besedy s dětmi, se snad už blýská na lepší časy. Dnes poprvé po půl roce jsem měl hned dvě akce pro děti z příměstských táborů v Jablonci nad Nisou. (Pokračování textu…)

Otevři celý článek