Plzeň byla vloni evropským městem kultury a mimořádně kulturně vypadají už půl roku i plzeňské tramvaje, trolejbusy a autobusy. Jsou totiž pokreslené mými obrázky. Kampaň “Cestovat hromadně se vyplatí” jsme podpořili i pěti vtipnými animovanými filmečky. A obrázky můžete nosit dokonce i na tričku, skládat si z nich puzzle a dětem můžete do speciálního boxu balit svačinu. (Pokračování textu…)
Rozjeli jsme to v Plzni ve velkém!

S mými kreslenými vtipy a komiksy jezdí Plzeňáci ve vozech městské hromadné dopravy už nějakých deset let. Letos jsme to ale rozjeli ve velkém! Dopravní podnik přichystal kampaň, ve které vysvětluje cestujícím, že pořídí-li si celoroční předplatné, můžou jezdit po celé Plzni, kamkoliv se jim zlíbí, za směšných 11 korun denně. Moje obrázky ilustrující hlavní myšlenku teď Plzeňáci vídají jako velkoplošné polepy na tramvajích, trolejbusech a autobusech. (Pokračování textu…)
Husiti
Chcete-li vědět, o co jde, rozjeli jsme to v Plzni ve velkém! (Pokračování textu…)
Divadlo
Chcete-li vědět, o co jde, rozjeli jsme to v Plzni ve velkém! (Pokračování textu…)
Pohřeb
Chcete-li vědět, o co jde, rozjeli jsme to v Plzni ve velkém! (Pokračování textu…)


