Už dlouho se o kresleném humoru tak hojně a vášnivě nediskutovalo jako letos po útoku teroristů na redakci satirického týdeníku Charlie Hebdo. My karikaturisté bychom mohli být rádi, že je náš přehlížený obor najednou v centru pozornosti. Pochopitelně si ale musíme postesknout, že bychom byli mnohem raději, kdyby se tak stalo za méně dramatických okolností.
Humor je vážná věc

Zapomeňte na rozmarné historky z mateřské školky o čtyřech sněhových koulích a zneuznaných umělcích (ano, to jsem já). Doba je zlá a na legraci není čas. (Pokračování textu…)


