Měl jsem radost, že si mě zase po nějakém čase pozvala Plzeňská filharmonie na představení. Vždycky je to mimořádný zážitek, když kreslíte a za sebou máte takové těleso produkující hudbu, ze které vám běhá mráz po zádech. Tentokrát ale nešlo o naše tradiční představení o ztracené písničce, ale o maškarní bál. Mohl jsem si tedy kreslit, co jsem chtěl. (Pokračování textu…)
Klaus, Zeman, Františkovy Lázně a já

Sedím v parádní kanceláři starosty Františkových Lázní Jana Kuchaře a podepisuji se do pamětní knihy vzácných hostů lázeňského města. Na předchozích stránkách zahlédnu Klause, Zemana, nějaké Číňany… (Pokračování textu…)
Besedoval jsem s dětmi v Aténách

Obvykle sem fotky z besed s dětmi nedávám, ale tohle byl zcela výjimečný případ: Takhle daleko si mě ještě nikdy nepozvali. Vyprávěl jsem a kreslil svoji pohádku O drakovi, který byl příliš vybíravý v Českém krajanském spolku v Aténách. Mělo to i další specifika – děti různého věku, různého stupně znalosti češtiny… (Pokračování textu…)
Jak k nám (ne)přiletěl drak

V květnu jsme ve Strašicích křtili knížku O Vendulce a drakovi. Teď se můžete podívat, jak se to všechno seběhlo. Celou akci pro vás nafotil Michal Andrlík. (Pokračování textu…)
Pozvánka na besedu v Aténách

V sobotu 24. května od 12.30 hod budu besedovat s dětmi v Českém krajanském spolku v Aténách.
Do Strašic přiletí drak!

A je to tu – do Strašic přiletí drak! Využijeme této příležitosti a pokřtíme moji novou knížku O Vendulce a drakovi se skvělými ilustracemi Lukáše Fibricha ve strašické knihovně. Stane se tak ve středu 14. května 2014 od 18 hodin. Vy, kteří si pamatujete loňský křest mojí knížky Chci být dospělý, víte, že si celý pořad sám moderuju. A to je samo o sobě zážitek, na který se vyplatí přijet do Strašic z jakékoliv dálky :-) Kromě toho si jeden z vás odveze knížku zadarmo a vyhrát můžete i neodolatelnou sladkost… Vstupné je dobrovolné a zůstane místní knihovně.

