Idiot nebo borec?

Abych změnil prostředí, chodím si občas kreslit do plzeňský vědárny. Mají tam teď nově malou, docela sympatickou relax zónu. 

Po čtvrt hodině, co jsem odtamtud dneska odešel, jsem si s hrůzou uvědomil, že jsem tam asi zapomněl sluchátka. Krásný. Značkový. 

(Pokračování textu…)
Otevři celý článek

Nejlepší kniha

Už nejsem jediný, kdo u nás doma píše a vydává knížky. Když se před naším domem objevila paní redaktorka Nejedlá s obrovskou krabicí čerstvě vytištěných knížek, právě v tu chvíli skončil můj spisovatelský monopol. (Pokračování textu…)

Otevři celý článek