Právě teď, když je krize, potřebujeme humor víc než kdy jindy. Chceme zapomenout na divnou dobu tam venku a prostě se jen zasmát. Smích je ten nejlepší lék. Ověřil jsem si to už při první vlně vloni na jaře. Začal jsem kreslit víc vtipů a lidi klikali jako šílení. Tak jsem vymyslel projekt WORDLESS CARTOONS – postupně přibývající galerii mých nejlepších bezeslovných vtipů, které nikde jinde neuvidíte.

Abych si mohl dovolit kreslit humorné kresby jen tak, potřebuji si na to vydělat. Proto vás prosím o příspěvek.

Můžete to brát zcela přirozeně jako vstupné do galerie. Ale můžete to brát taky jako vaši podporu mně osobně. Díky vašim příspěvkům si totiž budu moci dovolit svobodně tvořit a přinášet svými nápady a kresbami radost právě vám, mým podporovatelům. Bez vás a bez vašeho zájmu můžu galerii zase zavřít…

Nejmenší příspěvek jsou 3 eura. A protože jde o podporu dlouhodobou, přispívá se měsíčně. Automaticky, dokud neřeknete dost.

Čeká na vás spousta lákavých výhod! Můžete si vtipy ve vysokém rozlišení tisknout. Uvidíte, jak vtipy vznikají. Dostanete e-knížku zdarma. Můžete sami přispívat svými náměty. Dokonce se můžete stát hlavním hrdinou některého z vtipů.

Pojďme se všichni smát a bavit se, co hrdlo ráčí. Přesně to teď všichni potřebujeme. Pojďte do toho se mnou.