Kupujete si luxusní zboží? Využíváte luxusních služeb? Žijete v přepychu? Jistěže ano! Všechno, co nesouvisí se základními lidskými potřebami, je luxus, který jste se rozhodli si dovolit. 

Nekupujete přece lístky do kina, protože byste bez toho nového filmu nepřežili. Ani knížky na vašem nočním stolku jste si nepořizovali z žádných existencionálních důvodů. V létě nejezdíte na prohlídky hradů a zámků, protože byste bez toho nemohli žít. Ani na dobré jídlo a pití do restaurace obvykle nechodíme, protože bychom hladověli… 

Kultura není otázkou přežití. Je to luxus, o kterém nijak nepřemýšlíme, ale do nějž investujeme, protože si chceme něco užít, zpříjemnit si život. 

Jenže dneska na kulturu nemůžete. Sledujete doma filmy a seriály, ale divadla jsou zavřená. Ani do muzea, kde většinou nepotkáte živáčka, nemůžete. Zakázali nám dokonce i knihovny a gelerie. A luxusní jídlo si můžete nechat naservírovat akorát do polystyrenové krabice…

A tak umělci dělají možné i nemožné, aby vám vaši dávku luxusu dopřáli. Divadla streamují svá představení, muzikanti točí koncerty ze svých zkušeben, knižní e-shopy jedou na plné obrátky.

A já nabízím WORDLESS CARTOONS. Za pár šupů měsíčně vám umožním volný přístup do galerie decentního kresleného humoru otevřené pro vás nonstop. Budu pro vás kreslit na přání, dovolím vám si moje obrázky tisknout ve velkém rozlišení, věnuji vám katalog, nakreslím vám portrét… Pro váš pocit luxusu se zkrátka přetrhnu. 

Nemůžete na kulturu? Předplaťte si WORDLESS CARTOONS. Ani kreslený humor není věc, bez níž byste nepřežili. Ale bude se vám s ním žít lehčeji. Tenhle luxus si zasloužíte!