Smích léčí. A nejen to. Nad dveře své virtuální galerie kreslených vtipů WORDLESS CARTOONS jsem bezostyšně pověsil ceduli CREATING A GENTLE SMILE ON YOUR FACE AND PEACE OF MIND. Čili že vám moje kresby vykouzlí nejen jemný úsměv na tváři, ale přinesou i klid vaší mysli. Prostě vás totálně zharmonizují a vyléčí všechny neduhy. Myslet si o tom můžete, co chcete, ale to je tak všechno, co se s tím dá dělat. ;-)

Kdysi dávno jsem kreslil tzv. léčivé obrázky. Obrázky, které motivem, barevností a celkovou náladou pomáhaly lidem s různými neduhy. Pak jsem si uvědomil, že léčivé obrázky kreslím pořád. Vždycky chci totiž při kreslení zvednout divákovi náladu, povýšit ho z každodenních strastí, přinést pozitivní rozpoložení. 

Všechny vtipy na WORDLESS CARTOONS přesně tohle dělají. Tyhle vtipy nikdy nikoho neuráží, jsou pozitivní a zásadně nekonfliktní. Nezáleží na tom, jestli máme na věci stejné názory, ani na tom, co si myslíme o palčivých problémech dneška. Tyhle vtipy vykouzlí jemný úsměv komukoliv, kdo to potřebuje. A to nejen dnes potřebujeme všichni.

Předplaťte si WORDLESS CARTOONS – antidepresiva bez vedlejších účinků. Uděláte tím pro své zdraví a duševní pohodu mnohem víc, než si myslíte.