Neodolal jsem a vydal se okukovat štáb při natáčení našeho nového pořadu pro děti ještě jednou. Ve studiu České televize totiž postavili nejen hezkou umělou zahradu za domem, ale zařídili i samotný dům – tedy aspoň kuchyni a obývák. A tady uvnitř už můžete vidět i něco ode mě. Kdo na to přijde?

I při své druhé návštěvě natáčení jsem se znovu přesvědčil, jak skvělé povolání jsem si vybral – sedím si doma v ateliéru a nikdo mi do ničeho nekecá… Herci jsou na tom nesrovnatelně hůř – pořád jim do toho někdo žvaní. Sem se postav, teď jsi tam byl moc brzo, dívej se tam, soustřeď se… A oni pořád musí udržet dobrou náladu a nevypadnout z role. Takovou mírou psychické odolnosti bych na jejich místě určitě neoplýval. Myslím, že bych samou nervozitou velmi brzy zapomněl text a byl naprosto nepoužitelný.

Mahulena Bočanová (tetička), Jan Vondráček (strýček), Sára Lutovská (Anička) a Lukáš Souček (Petřík) mají můj obrovský obdiv. A to ještě nenastoupil Jiří Lábus.


Z kohoutku studiové kuchyně opravdu teče voda.

Tam, co všichni zírají, budu nakonec sedět já s Lábusem. A myslete si o tom, co chcete ;-)

Jakkoliv to vypadá, že Kuba (režisér Jakub Šmíd) vylije ten kýbl paní Bočanové na hlavu, nakonec herečka odcházela ze studia úplně suchá.

Jak dostali auto do studia v prvním patře, je mi záhadou. Ale viděl jsem, jak ho dostali pryč. Prostě ho odtlačili.

A takhle krásně oni se tváří v podstatě pořád.