O_mne

HLEDÁTE AUTORA PRO NOVÉ DĚTSKÉ PUBLIKACE?

Píši a ilustruji čtivé pohádky a dětské příběhy, které pobaví malé i velké.
Navrhuji originální omalovánky a pexesa, protože kdo si hraje, nezlobí.
Vytvářím komiksové knihy a komiksové seriály plné humoru a veselých dobrodružství.

SHÁNÍTE VESELÉ ILUSTRACE?

Připravím pro vás kresby do dětských knih, učebnic, časopisů, her a dalších publikací. Mé nezaměnitelné postavičky děti milují.

POZVĚTE SI MĚ NA BESEDU DO VAŠÍ ŠKOLY ČI KNIHOVNY

Nabídku mých originálních programů pro školy a knihovny si prohlédněte zde.

Tvořím-li na zakázku, navrhuji a realizuji projekty přesně podle potřeb a požadavků zákazníka. Vše dodávám hotové na klíč, nebo v podobě finálních podkladů pro další využití (například pro reklamní účely).

Vedle autorských publikací se podílím i na rozsáhlých dílech ve spolupráci s dalšími profesionály z různých oblastí tvorby. Díky tomu mohou vznikat skvělé animované filmy, deskové hry nebo naučné stezky. Mezi dětmi je bezpochyby nejpopulárnější večerníček Bílá paní na hlídání.

Pro_deti_loga

Vhrsti v našem nakladatelství vydal několik knih. Oceňuji na něm profesionalitu, férový přístup, flexibilitu a hlavně lidský rozměr – nefunguje stylem „zakázka/realizace/finance“, jde mu o věc, ke svému dílu má citový vztah. Tak by to mělo být. Vřele doporučuji.
Antonín Kočí
programový ředitel

S Vhrstim jsem pracovala na učebnici českého jazyka pro 1. ročník ZŠ Hrajeme si ve škole i doma. Za tento soubor získalo naše nakladatelství na veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem 2. cenu v prestižní soutěži evropských nakladatelů o nejlepší učebnici v kategorii výukové materiály pro 1. stupeň. Porota EEPG vyzdvihla především výtvarné zpracování učebnic. Právě proto jsme se rozhodli ve spolupráci pokračovat. Oceňuji ilustrátorův profesionální přístup při tvorbě učebnice. S čistým svědomím ho mohu doporučit! Chtěla bych mu tímto zároveň poděkovat. Těším se na budoucí spolupráci!
Mgr. Jana Tomšíková
redaktorka učebnic