O_mne

Občas se mě někdo zeptá, jestli kreslím i obrázky na přání. Ano a rád! Můžete si přát nějaký konkrétní motiv nebo jen nastínit, kdo má být obdarovaným a nechat to na mojí invenci. A nemusíte obrázek ani chtít pro někoho, klidně si udělejte radost sami sobě!

Kromě obrázků na přání si u mě lidé rádi objednávají novoročenky, ex libris nebo kreslené vtipy.

Smělejší z vás si pak mohou pořídit i akt. Ženy, které se ode mě nechají nakreslit, pak velmi originálním způsobem obdarovávají své manžele a partnery. A nebo odvážní muži sami přivedou svou ženu nebo partnerku, aby si ji nechali nevšedně zvěčnit.

Pokud si nepotrpíte na podobné výstřednosti, omrkněte, jaké zajímavé knížky, hry nebo obrázky si ode mě můžete koupit.

Tvořím i drobnější originální ilustrace: kreslené vtipy, ilustrace k článkům včetně webových, do propagačních materiálů, odborných i beletristických knih, PF, ex libris, pohlednice, kalendáře, deskové hry, naučné stezky ad.

Vaše CD a komiks jsem nadělil jako dárek celé rodině. A to jsem neměl dělat, protože o komiks se teď všichni perou – ti velcí i ti malí. Je na něj pořadník (tzn., že ho má ten, kdo si ho ukradne) a moc se všem líbí. „O čem si povídají ptáci“ má taky velký úspěch.

Petr Mutinský

Dlouho jsme s rodiči přemýšleli, co bychom darovali pro radost mému příteli k jeho 39. narozeninám. Napadlo mě kontaktovat Vhrstiho manželku Katku, se kterou se delší dobu známe. Za pár dnů jsem obdržela skicu. Byla úchvatná a hned jsem kývla na její dokončení. Při předání byl přítel velmi potěšen originálním dárkem, rodiče byli velmi spokojeni vynikajícím provedením a já si nemohu vynachválit komunikaci, rychlost a preciznost. Pokud budu chtít udělat radost originálním dárkem znovu, určitě sáhnu po zaručené kvalitě, dobré komunikaci, příjemných lidech a originalitě. Vřele všem doporučuji!

Sandra Palúchová