Za posledních pár let jsem nakreslil asi 15 svých svlečených kamarádek. A už mám pocit, že není kde brát. Ale dost možná se mýlím, takže… Sice ještě mám pár kreslení rozjednaných, ale i tak se teď obracím přímo na vás:

Kamarádky

Možná se jenom pletu v odhadu kamarádek, které by byly ochotné pózovat, a proto mě nenapadlo se jich zeptat. Holky, ženy, jestli byste o kreslení chtěly nezávazně uvažovat, nebojte se mi napsat. Tady do komentářů nebo soukromě. Popovídáme si o tom, jak takové kreslení probíhá, a co z toho – kromě nevšedního zážitku – budete mít.

Budoucí kamarádky

Určitě mě tu sleduje spousta žen, které třeba vůbec neznám, a lákalo by je to vyzkoušet. To nevadí, že ještě nejste moje kamarádky. Můžete se jimi stát! Ozvěte se.

Kamarádi

Partneři či manželé půvabných žen a dívek, posílejte mi svoje drahé polovičky na kreslení. Dostanete neopakovatelný suvenýr v podobě originální kresbičky vaší milované od večerníčkového Vhrstiho!

Všichni ostatní

Sdílejte prosím tenhle příspěvek, ať ho vidí co nejvíc lidí. Čím víc z vás můj vzkaz uvidí, tím větší je šance, že se dostane k těm správným očím. Nebo víte o nějakých svých odvážných kamarádkách? Dejte jim o mně vědět.

 

Nechci profesionální modelky. Zajímají mě obyčejné dívky, které doteď třeba vůbec nenapadlo, že by se mohly svlíkat před cizím chlapem. Už jsem kreslil učitelku, trenérku, programátorku, účetní, sekretářku, švadlenu i ředitelku. Hledám ženy nejrozmanitějších tvarů, velikostí i věkových skupin. Všech myslitelných ras, národností i náboženských vyznání. Vždyť víte, co se říká – ošklivé ženy neexistují.

Ostatně ještě žádná mi neřekla, že by se na mém obrázku sama sobě nelíbila. “Moje modelky” si naopak nezřídka vystavují moje kresby doma nebo je věnují svým manželům a partnerům k narozeninám, svátkům nebo jen tak. Z toho jsem fakt nadšenej!

A nelze vyloučit, že budu už zítra ještě slavnější, než jsem dneska, a hodnota těchhle originálních kreseb vystřelí do závratných výšin. :-) Anebo poroste třeba jen ve vašich očích, jak se na ně budete dívat a těšit se z nich. Bude mi potěšením vám tuhle radost zprostředkovat.