Znáte Only Fans – sociální síť, na které se holky ukazujou na fotkách a na videích s neslušným obsahem pro své fanoušky, kteří si za přístup k takové produkci platí? V poslední době se o tomhle kontroverzním způsobu vydělávání peněz hodně mluví. Jedni jsou nadšení, zatímco druzí považují takový výdělek za minimálně nedůstojný. A zatímco se tyto dva tábory přou, na Only Fans houfně spěchají publikovat dráždivé fotky a videa i tak zvané celebrity, když vidí, jaké pohádkové výdělky jsou některé “obyčejné” holky schopné generovat.

Jak už to u mě někdy bývá, založil jsem si Only Fans dávno před tím, než to bylo in. Ne, neukazuju se nikde nahatý. Mám svůj kreslící projekt Wordless Cartoons na Patreonu. A když si odmyslíme trochu jiný obsah – bezeslovné kreslené vtipy místo erotiky (ačkoliv…) – je to vlastně úplně stejné. S tím rozdílem – a to je velká novinka – že za můj obsah platit NEMUSÍTE! Dostaneme se k tomu níže.

Jak to celé funguje?

Tvůrce si založí účet, na kterém začne publikovat obsah. Obsah ale uvidí jen ti, kteří se taky zaregistrují a nastaví si pravidelné platby za sledování toho kterého účtu. A takhle jednoduché to celé je. Dalo by se říct geniální.

  • Tvůrci dostávají odměnu přímo od svých fanoušků, kterým stojí za to si jejich produkci platit. 
  • Tvůrci mají naprostou kontrolu nad obsahem. Nikdo je necenzuruje, nikdo jim neříká, co mají dělat, co publikovat a jak často. 
  • Tvůrci mají jistotu, že svůj exkluzivní obsah nabízejí jen těm nejvěrnějším a nejnadšenějším divákům
  • Nadšené publikum tvoří komunitu, s níž může tvůrce přímo komunikovat a reagovat na zpětnou vazbu.

Za slovo tvůrce si můžete dosadit nahatou slečnu stejně jako oblečeného kreslíře vtipů.

Co z toho mají lidi?

  • Přístup k opravdu exkluzivnímu obsahu, který není k vidění nikde jinde. Já i krásné nahaté holky ukazujeme nejen to nejlepší, co umíme, ale i to, čemu se říká behind-the-scenes. V češtině veselé příhody z natáčení. :-)  Moje publikum má tak třeba díky videím a detailně rozebranému postupu jasnou představu o tom, jak svoje obrázky kreslím, a jak vypadá proces tvorby od první skici až po finální výsledek.
  • Přístup k superkvalitním obrázkům. Teď se nechvástám tím, že dělám superkvalitní umění. Mám na mysli, že jako moji podporovatelé máte k dispozici určité množství obrázků (a někteří úplně všechny) v tak vysokém rozlišení, že si je můžete nechat kvalitně tisknout a věšet si je doma stěny. Legálně a zdarma!
  • Možnost podpořit svého oblíbeného tvůrce. Tím, že si zakoupíte předplatné, dáváte mi možnost věnovat se této bohulibé činnosti a nemuset jít doplňovat zboží do Billy. Jedna moje podporovatelka mi už na začátku řekla: “Tak u tohohle chci být.” A platí si Wordless Cartoons od úplného začátku až dodnes. Děkuju!
  • Možnost přímého kontaktu. Můžete si klidně přát, na jaké téma by měl být příští vtip. A fanoušci, kteří si platí ještě luxusnější obsah, se můžou dokonce stát hrdiny mých kreslených vtipů: vaše kreslená postavička může hrát hlavní roli v některém z obrázků.
  • Svoji podporu a pravidelné platby (které jsou mimochodem velmi nízké) můžete kdykoliv zrušit.

Chcete to zkusit zadarmo?

Z toho, co teď nově umožňuje systém na Patreonu, jsem úplně nadšený. Dřív to nešlo, takže si lidi první platbou kupovali zajíce v pytli. Ale dneska se můžete na celou galerii všech mých obrázků a videí podívat na zkoušku úplně zdarma. Prostě jen při registraci zadáte, že chcete Wordless Cartoons jen vyzkoušet, a už jste tam. Kde? V galerii více než 200 exkluzivních obrázků a komiksů, které tvořím s láskou a nadšením, a které donedávna mohli vidět právě jen platící fanoušci.

Nejsem hezká nahatá holka. Ale dělám to nejlepší, co umím, abych vás zaujal a aby vám stálo za to si každý týden nějakým novým obrázkem zpříjemnit den.

Jak se říká v záhlaví Wordless Cartoons: Wordless Cartoons vám vykouzlí úsměv na tváři a přinese klid do duše. Pojďte si to se mnou užít.