Pamatujete doby, kdy jsme si posílali pohledy? Z výletů, z dovolených, z pionýrských táborů? Taky je vám trochu líto, že už tenhle krkolomný a nesmyslně nákladný zvyk dávno vytlačily naše chytré telefony do sfér libůstek staromilců podobně jako gramofony na kliku nebo tranzistorová rádia. 

Chtěl jsem si tyhle starý papírový časy připomenout a vytiskl si vlastní pohlednice. Za motiv jsem zvolil obrázky ze svého projektu WORDLESS CARTOONS a rozhodl jsem se, že tyhle pohledy nebudou na prodej.

Přesto existuje způsob, jak takový pohled můžete dostat: Pohlednici vám mile rád pěkně postaru pošlu, pokud se během prázdnin stanete patronem WORDLESS CARTOONS. Bude to malý, nikde nepromovaný bonus ke všem dalším výhodám, které vám předplatné WORDLESS CARTOONS skýtá. A nezáleží na tom, zda se rozhodnete měsíčně přispívat 3 nebo 100 .

WORDLESS CARTOONS fungují na platformě Patreon, kde už teď visí desítky kreslených vtipů, které nikde jinde neuvidíte. Po přihlášení pak každý týden najdete v e-mailu 1-2 nové obrázky, které vám zaručeně zvednou náladu.

Tak co? Kdy jste naposledy našli ve schránce opravdický papírový pohled?